Çarşamba, Temmuz 04, 2012

hayatımdakisevgiliinsan'ın teatral yeteneğini görmek isteyen herkes davetlidir;)"Türkiye hazır giyim sektörünün lider markası Lc Waikiki 'nin çalışanlarının kurduğu Tiyatro Kulübü, iki perdelik bir oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Lc Waikiki Tiyatro Kulübü, 12-14-17 Temmuz 2012 tarihlerinde Niel Simon'un, Rus yazar Anton Cehov'un hikaye ve karakterlerinden esinlenerek yazdığı 'Sevgili Doktor' oyununu Halkalı Kültür Merkezi'nde sergileyecek.
Yaklaşık 7 ay boyunca çalışma saatleri sonrasında tiyatro kulübünde oyun hazırlıkları yapan Lc Waikiki çalışanları, 12-14-17 Temmuz 2012 tarihlerinde Halkalı Kültür Merkezi'nde seyirciyle buluşacak.
Dekor, kostüm ve aksesuarlara kadar tüm süreçlerin Lc Waikiki çalışanları tarafından hazırlandığı oyunun yönetmenliğini Lc Waikiki Uluslararası Mağazacılık Eğitim ve Geliştirme Uzmanı Mustafa Delen yaptı."

4 yorum:

 1. heyyo!Çehov!güzel bir eser..:))İzlemeyi çok isterdim..:))

  YanıtlaSil
 2. çalışanlarına insanca zaman geçirmeleri için zaman bırakan, hatta anladığım kadarıyla teşvik de eden bi kurummuş öyleyse lcw. hem şaşırtıcı hem de çok sevindirici. özel sektör denen şey personelin etinden, sütünden, yününden, derisinden yararlanalım ama sakın kazancımızdan zerre koklatmayalım diye bakmaz mı insana?

  istanbul'da olsam izlemek isterdim. hem kurumu hem de çalışanları emekleri için kutluyorum...

  YanıtlaSil
 3. sevgili crazywomanrosemary,
  izliyciyz ve göreciyz bakalım;)
  gelsene sen de?

  YanıtlaSil
 4. sevgili zeze,
  :)
  evet, gördüğüm kadarıyla lcw iyi bir şirket bu anlamda.
  keşke izleyebilseydin, emeklerine değecek bir çalışma olacak diye düşünüyorum;)

  YanıtlaSil