Pazar, Ocak 20, 2013

rahmi koç sanayi müzesi


ilk,10 yıl önce, lisedeyken, okul gezisi ile istanbul'a geldiğimde gezme fırsatım olmuştu.. hem de istanbul'a ilk gelişimdi! (bu arada o gezi de ne geziymiş arkadaş, 3 günde görmediğimiz yer kalmamış!)

daha sonra, rehber öğretmen olarak istanbul'a atanınca, çalıştığım ilköğretim okulu öğrencileri ile gezmeye gitmiştim 2 sene üst üste.. her seferinde bir mutluluk bir mutluluk bende! sanırsınız fen, teknoloji, bilim ve sanayii benden sorulur :)
hayatımdakisevgiliinsan'ın da bayılacağını bildiğimden hep onunla da birgün gitme isteği vardı içimde; ama, bir türlü fırsat olmamıştı 4 yıldır. 


nihayet, dün, ona bir sürpriz yaparak, yağışlı bir cumartesiyi orada geçirme kararı aldım! çok da iyi yaptım;) 
tavsiyem, bu kapalı ve soğuk havalarda alışveriş merkezlerinin sıkıcı kalabalığına teslim olacağınıza, eşinizle dostunuzla, çocuğunuzla böyle bir plan yapın! pişman olmayacaksınız;)

2 yorum:

 1. Çok da iyi apmışsınız bu müze gerçekten çok güzel istanbul da güzel bir gün geçirmek isteyenler için bence çk yerindebbir öneri

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sevgili Lulu,
   evet;) diyorum ya, 4. gidişimdi!!!
   ayrıca, sevgilim de çok mutlu oldu!
   erkek arkadaşlarına sürpriz yapmak isteyen kızlara özellikle önerilir; ve bittabi çocuklarını mutlu etmek isteyen annelere;)

   Sil